تبلیغات
جنــگ ســایبری cyber war - حملات سایبری یکی از 5 تهدید بزرگ سال 2012
جنــگ ســایبری cyber war
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 13 بهمن 1390
ه نقل از وی تری، بر اساس گزارش سالانه مجمع جهانی اقتصاد تهدیدات و حملات سایبری یکی از 5 تهدید بزرگ جهانی در سال 2012 است که امنیت میلیاردها نفر را به خطر انداخته است.

برای تهیه این گزارش با بیش از 460 نفر متخصص در حوزه آی تی در صنایع مختلف، دولت‌ها، دانشگاه‌هاو سازمان‌های مدنی مصاحبه شده و همه آن‌ها بر خطر جدی حملات سایبری برای صلح و امنیت جهانی در سال‌های آتی تاکید کرده اند.

در این گزارش 50 تهدید جهانی در 5 حوزه اقتصاد، محیط زیست، ژئوپلتیک، جامعه و فناوری برشمرده شده اند و در میان 5 تهدید برتر جهانی تهدیدات سایبری رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است.

تبعیض شدید درآمدی اولین خطر برای امنیت جهان است و عدم توازن بی‌سابقه مالی و همین‌طور افزایش گازهای گلخانه‌ای تهدیدهای دوم  و سوم توصیف شده اند. بعد از حملات سایبر پنجمین تهدید مهم بحران در تامین آب اعلام شده است.

در این گزارش بیشترین تاکید متوجه تهدیدات اجتماعی و اقتصادی است، این در حالی است که در سال 2011 بیشتر بر تهدیدات زیست محیطی تاکید شده بود.

ناآشنایی با تهدیدات سایبر در میان عموم مردم و همین‌طور دخالت روزافزون دولت‌ها و سازمان‌های بزرگ در این کار باعث شده حملات سایبر امسال به تهدیدات جدی‌تری بدل شوند.

منبع: فارسطبقه بندی: جنگ سایبری، 
برچسب ها: قوانین سایبری، مقاله جنگ سایبری، کتاب آشنایی با جنگ سایبری، کتاب الکترونیک، کتاب جنگ سایبری، آشنایی با جنگ سایبری، تحقیق دررابطه با جنگ سایبری، جنگ نوین، جنگ های سایبری، جنگ سایبری، جنگ سایبری چیست؟، جنگ سایبری ایران و آمریکا، دانلود کتاب، دانلود کتاب های الکترونیکی، دانلود کتاب پی دی اف، دانلود کتاب الکترونیکی، دانلود کتاب اموزشی، دانلود کتاب جنگ سایبری، دانلود کتاب جدید، دانلود رمان جدید، دانلود رایگان کتب درباره جنگ سایبری، درباره جنگ سایبری،
ارسال توسط محمد حسین ح.ن
معرفی سایت

● اهداف سایت :
در زمان حاضر با توجه به حملات برنامه ریزی شده دشمنان به دین مقدس اسلام و مخصوصاً شیعه، آگاهی و بصیرت در دین بر هر فرد مسلمانی به جهت مصون ماندن از القائات و شبهات مخرب دشمنان لازم و ضروری است.

● جهان سیاست :
از شاخه های اصلی سایت، بخش جهان سیاست است که در بردارنده ی مقالات متنوع سیاسی در قالبی ساده و در عین حال علمی است که در ارتقای بینش سیاسی کاربران بسیار مؤثر است.

مدیر سایت

ابزار وبمستر

قالب وبلاگ