تبلیغات
جنــگ ســایبری cyber war - آمریکا کاربران اینترنت را کنترل می کند + سند
جنــگ ســایبری cyber war
 به گزارش گرداب به نقل از سایت مصری النیلین؛ یک سند دولتی که به تازگی لو رفته است کاملا فاش می کند چگونه دولت آمریکا به صورت پیوسته ده‌ها سایت اینترنتی پرطرفدار از جمله فیس‌بوک، توئیتر، ویکی‌لیکس، وبلاگ‌ها و کلوپ‌های اینترنتی را پیگیری و کنترل می کند.

گزارش "بررسی پای‌بندی به حریم خصوصی" که در ماه نوامبر از سوی وزارت امنیت داخلی صادر شده، نشان می‌دهد حداقل از ژوئن 2010 تاکنون مرکز عملیات وابسته به این وزارتخانه، اقدام به رصد شبکه‌های اجتماعی و پایگاه‌های اینترنتی کرده است تا از کلوپ‌های عمومی اینترنتی، وبلاگ‌ها و ... اطلاعات جمع آوری کند.

در این سند دولتی برای توجیه نقض حریم خصوصی مردم آمریکا از سوی دولت آمده است که هدف از این پیگیری جمع آوری اطلاعاتی است که دیدگاهی جامع از اوضاع را فراهم کند و زمینه ساز رویکردی مشترک برای اقدام عملی باشد.

در این سند درباره کنترل مردم آمریکا در اینترنت خاطر نشان شده‌ است که هدف این گونه عملیات، کمک به وزارت امنیت داخلی و سازمان‌های متعدد وابسته به آن، از جمله سازمان اطلاعات و آژانس فدرال، واکنش در شرایط اضطراری برای ارائه راه‌هایی به دولت برای تعامل با حوادثی مثل زلزله سال 2010 هائیتی و همچنین کنترل امنیت و مرزها در بازی‌های ونکوور و بازی‌های المپیک زمستانی در کلمبیا، انگلیس و کانادا در سال 2010 بوده است.
طبقه بندی: جنگ سایبری، 
برچسب ها: قوانین سایبری، مقاله جنگ سایبری، کتاب آشنایی با جنگ سایبری، کتاب الکترونیک، کتاب جنگ سایبری، آشنایی با جنگ سایبری، تحقیق دررابطه با جنگ سایبری، جنگ نوین، جنگ های سایبری، جنگ سایبری، جنگ سایبری چیست؟، جنگ سایبری ایران و آمریکا، دانلود کتاب، دانلود کتاب های الکترونیکی، دانلود کتاب پی دی اف، دانلود کتاب الکترونیکی، دانلود کتاب اموزشی، دانلود کتاب جنگ سایبری، دانلود کتاب جدید، دانلود رمان جدید، دانلود رایگان کتب درباره جنگ سایبری، درباره جنگ سایبری،
ارسال توسط محمد حسین ح.ن
معرفی سایت

● اهداف سایت :
در زمان حاضر با توجه به حملات برنامه ریزی شده دشمنان به دین مقدس اسلام و مخصوصاً شیعه، آگاهی و بصیرت در دین بر هر فرد مسلمانی به جهت مصون ماندن از القائات و شبهات مخرب دشمنان لازم و ضروری است.

● جهان سیاست :
از شاخه های اصلی سایت، بخش جهان سیاست است که در بردارنده ی مقالات متنوع سیاسی در قالبی ساده و در عین حال علمی است که در ارتقای بینش سیاسی کاربران بسیار مؤثر است.

مدیر سایت

ابزار وبمستر

قالب وبلاگ